Górska (nie)Konferencja IT

W dniach 19-21 czerwca 2015 roku w Szczyrku, będzie miało miejsce nieformalne spotkanie  szeroko rozumianej polskiej branży IT. Spotkanie ma charakter zamknięty i aby wziąć udział wymagane jest zaproszenie.

Wydarzenie gromadzi osoby z dokonaniami, wpływowe i opiniotwórcze w krajowym środowisku IT.

Głównymi założeniami GKIT są:

  • Integracja i nawiązywanie kontaktów
  • Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem
  • W razie potrzeby, publikowanie stanowisk w sprawach istotnych dla polskiego IT

Udział biorą wyłącznie osoby do których Rada GKIT wystosuje zaproszenie. Nie ma opłat konferencyjnych (każdy uczestnik pokrywa własne koszty pobytu w miejscu konferencji). Program wydarzenia tworzą jego uczestnicy a koordynuje Komitet Organizacyjny. Na część merytoryczną będą składały się wystąpienia uczestników, panele dyskusyjne i warsztaty. Drugą część będą stanowiły planowane kuluary.

Podczas wydarzenia panują zasady koleżeńskie, otwartość, bezpośredniość, dobra wola i poczucie humoru są podstawą relacji.

GKIT jest nieformalną grupą osób fizycznych i nie podlega żadnej firmie czy organizacji. Firmy i organizacje mogą pełnić rolę wspierająca GKIT na zasadach przez GKIT określonych.

 

TechMine jest partnerem wykonawczym GKIT. Z GKIT możesz się kontaktować używając formularza kontaktowego lub pisząc na adres GKIT[at]techmine.pl

Tagi: Górska (nie)Konferencja IT , GKIT
0
970
Zaloguj
Dołącz

Kontynuując przeglądanie serwisu TechMine, zgadzasz się na politykę Cookies
więcej