TechMine Business Conference

Zapraszamy na konferencję biznesową TechMine skierowaną do wyższej kadry zarządzającej oraz właścicieli przedsiębiorstw. Rozpoczynając cykl wydarzeń TechMine Business chcemy dzielić się praktyczną wiedzą i doświadczeniem w obszarze szeroko rozumianego zarządzania i wsparcia doradczego firm.

Podczas konferencji poruszymy zagadnienia od miękkich związanych z zarządzaniem ludźmi czy aspektów kultury organizacyjnej, otwarcia na innowacyjność wewnątrz organizacji i na zewnątrz. Przez metodologie optymalizacji procesowych jak lean management, wdrażanie nowych modeli biznesowych czy skalowanie działalności. Po zagadnienia związane ze strategiami kapitałowymi, finansami w spółkach kapitałowych czy technologicznego wspierania działalności operacyjnej przedsiębiorstw.

16 czerwca eksperci poruszą w praktyczny sposób następujące tematy:

- IT jako broń w wojnie o wynik biznesowy - Piotr Fuglewicz

- Zwinne tworzenie i zmiana modeli biznesowych - Łukasz Zjawiński

- Lean Management po japońsku i po polsku - Mariusz Szymocha

- Typowe problemy wdrażania rozwiązań IT w organizacji - Bartosz Podziewski

- Rachunkowość kreatywna w spółkach kapitałowych - Piotr Rybicki

Ponadto podczas panelu dyskusyjnego podyskutujemy o tym, że innowacyjność jest koniecznością w utrzymaniu przewagi konkurencyjnej i jak używać jej do "wykończenia" konkurencji lub alternatywnie paść jej ofiarą.

Udział w konferencji będzie też doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz dołączenia do społeczności innowacyjnych przedsiębiorców - TechMine Innovation Community.

Konferencja odbędzie się 16 czerwca 2015 roku w godzinach 11:00 - 15:00

Udział jest bezpłatny, konieczna jest rejestracja przez kliknięcię poniżej w "Biorę udział" i następnie rejestrację.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, tematykę konferencji i potrzebę dobrego dopasowania uczestników do poruszanych zagadnień - zgłoszenie uczestnictwa nie jest jednoznaczne z możliwością wzięcia udziału, powiadomimy Cię w kolejnej wiadomości email gdy Twoje zgłoszenie zostanie zaakceptowane.

Tagi: konferencja biznesowa , modele biznesowe , Lean Management , zarządzanie IT , rachunkowość kreatywna
0
1957
Zaloguj
Dołącz

Kontynuując przeglądanie serwisu TechMine, zgadzasz się na politykę Cookies
więcej